Пн - Пт: 09 - 20, Cб - Нд: 10 - 19
Пн - Пт: 09 - 20, Cб - Нд: 10 - 19
Параметри
Ціна 0 552 - 950 грн.
Виробник

Професійна автохімія

Сортувати за:

Купити Професійна автохімія

Пропонуємо придбати Професійна автохімія оптом та в роздріб в інтернет-магазині України Posud-E

Автохімія від «Посуд-Е!» — професійний та якісний догляд за вашим транспортом

Якісний догляд допоможе захистити автомобіль від впливу несприятливих погодних умов, подовжити термін експлуатації транспортного засобу та зберегти його початковий зовнішній вигляд. Професійні хімічні засоби здатні не лише впоратися з забрудненнями, але й запобігають розвитку корозії та вицвітанню кузова.

Цікавить автохімія в Одесі або іншому місті України? Ознайомтеся з каталогом інтернет-магазину «Посуд-Е!» — ми пропонуємо величезний асортимент засобів для миття, чищення та ремонту транспортних засобів. 

Професійна хімія для авто — це спреї, оливи, рідини та інші речовини, що застосовуються для обслуговування транспорту. Від того, наскільки якісні засоби обирає власник машини та чи користується він ними взагалі, залежить робота транспортного засобу та його окремих деталей.

Види автохімії

1. Для салону. Тканинна або шкіряна оббивка часто брудниться: на ній залишаються плями від їжі, напоїв, сліди від дитячих черевиків або собачих лап. Щоб відмити салон, можна використати хімію для автомийки або для ручного внутрішнього очищення автівки. 

Для чищення таких забруднень наш магазин автохімії пропонує:

 • кондиціонери для шкіри;
 • засоби для хімчистки салону;
 • спреї та поліролі для пластику та вінілу;
 • продукцію для виведення плям;
 • очищувачі для кліматичної техніки тощо.

Місткості обладнані розпилювачами для зручного нанесення засобів на поверхню.

2. Для кузова. Така автохімія створена для зовнішнього чищення автомобіля, двигуна, колісних дисків та інших елементів транспортного засобу. Спеціальні розчини допомагають запобігти корозії, тримати у чистоті лакофарбове покриття кузова та зберегти гарний зовнішній вигляд машини.

Магазин автохімії в Одесі «Посуд-Е!» пропонує різноманітні засоби для догляду за кузовом:

 • піни та шампуні, що допомагають ефективно видалити бруд;
 • очищувачі кузова. Спеціальні засоби дозволяють відмити поверхні від бітуму, мазуту та інших речовин, що осідають під час дорожнього руху. Ви можете придбати антибітум, очисники двигуна, колісних дисків і гальмівних колодок та інші засоби;
 • поліролі та віск — спеціальна хімія, що захищає від несприятливих зовнішніх факторів і допомагає надати блиск покриттю кузова.

3. Герметики та засоби для ремонту. Підходять для технічного обслуговування та ремонту автомобіля. Ми пропонуємо купити автохімію для промивання радіатора, вулканізатори шин, герметики прокладки, що дозволяють посилити її жорсткість і міцність, клей для дзеркала тощо.

4. Інша хімія — автомастила та мастильно-охолоджувальні рідини — незамінні засоби, без яких транспортний засіб навіть не зрушить з місця.

Як вибрати мийний засіб для машини 

Існують загальні правила вибору автохімії: 

 1. Тип використання. Усі засоби поділяються на товари для ручного або безконтактного чищення. Автохімія для автомийок підходить для використання під потужним струменем води, а наносити її можна промисловими щітками. Очищувачі та шампуні для ручного миття забезпечують повільне висихання, щоб власник встиг обробити всі частини машини. Такі засоби швидко створюють на поверхні авто спеціальну плівку. 
 2. Рівень pH показує, яку кислотність має засіб. Хімію для безконтактного миття рекомендується купувати з рівнем pH 12,5–13. Для ручних автошампунів варто обирати нейтральний pH (7). 
 3. Концентрація. Вигідніше купувати концентрований засіб — він діє ефективніше та витрачається економніше. 
 4. Склад. Першою чергою варто звернути увагу на вміст ПАР (поверхнево-активних речовин). Щоб мийний засіб міг впоратися зі своїм завданням, таких компонентів має бути мінімум 5%, але не більше 30%. У разі перевищення цього відсотка автохімія може негативно впливати на машину, здоров'я людини та екологію. 

Чому варто придбати засоби для чищення авто в інтернет-магазині «Посуд-Е!»

Якщо ви бажаєте купити хімію для миття машини, зробіть замовлення в інтернет-магазині «Посуд-Е!» та оцініть наші переваги: 

 • доступні ціни від прямих виробників;
 • великий вибір професійної автохімії та інших господарчих товарів;
 • відправлення товару будь-яким перевізником;
 • доставлення в усі регіони України.

Якісні засоби для миття та чищення допоможуть зберегти вигляд вашого транспортного засобу та подовжать термін його роботи на довгі роки.

Залишилися питання?